Spotkanie opłatkowe 2015
Tradycją też stają się opłatkowe spotkania organizowane przez Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Gośćmi przedsiębiorców w dniu 17 grudnia 2015 byli samorządowcy z Ppanem Starostą Janem Puchałą na czele. Opłatki poświęcił oraz okolicznościowe słowo skierował do zgormadzonych Ks. dr Wiesław Piotrowski Kustosz Limanowskiej Bazyliki.
Miłym akcentem było uhonorowanie  okolicznościowymi medalami „Przyjaciel Limanowskiej Przedsiębiorczości”, które z rąk Prezesa Stowarzyszenia Stanisława Gągały odebrali Pan Sławomir Kalisz – limanowski restaurator oraz  Pan Marian Wójtowicz – wielki propagator beskidzkiej kultury.

Wielkim wyróżnieniem było wręczenie dla firmy GOLD DROP przez Prezesa ZO PZM Kraków Pana Marka Rutkowskiego Złotej Odznaki Honorowej PZM w dowód uznania za wsparcie jakiego firma udziela Auto Moto Klubowi Limanowa w jego działaniach na rzecz rozwoju i popularyzacji sportu samochodowego. Warto się spotkać, by choć na chwilę oderwać  się od codziennych obowiązków zawodowych, od nawału pracy. Warto na chwilę przystanąć i zadumać się nad przemijającym czasem, w ogóle nad przemijaniem. Warto również  spotkać się, by po prostu  porozmawiać – bo przecież blask świątecznej choinki  i melodyjne słowa pięknych polskich kolęd stwarzają niepowtarzalny klimat do takich rozmów. W oczekiwaniu na pierwszą wigilijną gwiazdkę, w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i na nadchodzący Nowy Rok, żegnamy minione miesiące i pełni nadziei patrzymy w przyszłość. Pragniemy  przeżyć ten świąteczny czas pięknie, niepowtarzalnie i świątecznie, w pokoju i wzajemnej bliskości.