Oddaj swój głos na Lidera Internautów!
Rusza internetowe głosowanie w kategorii „Lider Biznesu – Laureat Internautów”, który to konkurs jest organizowany w ramach XII Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości.
Rusza internetowe głosowanie w kategorii „Lider Biznesu – Laureat Internautów”, który to konkurs jest organizowany w ramach XII Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości.  Jego celem jest promocja firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne z zachowaniem zasad etyki biznesu.
 
Do internetowego konkursu mieszkańcy Limanowszczyzny zgłosili 28 lokalnych firm. Zgodnie z regulaminem, organizatorzy Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości skierowali do nich ankiety weryfikiacyjne. 10 kandydatów spełniło kryteria i znalazło się na końcowej liście, która zostanie poddana głosowaniu internautów. Głosowanie potrwa do końca miesiąca. Głosować mogą tylko zarejestrowani Użytkownicy portalu Limanowa.in. Z każdego konta będzie można oddać jeden głos na dobę na jedną spośród dziesięciu firm. W przypadku stwierdzenia prób manipulowania głosowaniem (np. zakładania kilku kont w celu oddania głosu na tę samą firmę) odpowiednia liczba głosów zostanie odliczona od końcowego wyniku danego przedsiębiorstwa. 
 
Uroczyste wręczenie statuetki odbędzie się podczas XII Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości w dniu 18 listopada 2016 roku.
 
Przedstawiamy kandydatów: 
 
BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
ul. Rynek 7, 34-600 Limanowa
 
Bank Spółdzielczy w Limanowej jest uniwersalnym bankiem z tradycjami, stworzonym po to, by służyć lokalnej społeczności. Bank obecny jest na rynku od 1877 roku i działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Łącząc doświadczenie i tradycje bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów Bank specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, firm, instytucji, rolników – stawiając na profesjonalizm i wysoką jakość działania. Bank Spółdzielczy w Limanowej to Bank blisko Ciebie – który jest partnerem i doradcą ,a nie tylko instytucją oferującą usługi bankowe.
 
BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI PROHOUSE
ul. M.B. Bolesnej 15, 34-600 Limanowa
 
Biuro Obrotu Nieruchomościami PROHOUSE specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Wachlarz usług firmy jest szeroki, w Prohouse można sprzedać, kupić lub wynająć wszelkiego rodzaju nieruchomości. Firma obsługuje  zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dzięki czemu może się On czuć bezpiecznie. Kompleksowo dbają o swoich klientów na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Zapewniają pomoc i opiekę od początku do końca transakcji.
 
Dariusz Kotara Firma Usługowo-Handlowa „LABEL”
Słopnice 837, 34-615 Słopnice 
 
Firma LABEL zajmuje się sprzedażą na rynku lokalnym profesjonalnych środków czystości, maszyn czyszczących, odkurzaczy, systemów dozowań do ręczników, papierów i mydeł, opakowań dla gastronomi oraz chemii gospodarczej i chemii samochodowej. Dzięki ulepszonej w 2015 roku platformie www.e-srodkiczystosci.pl trafiamy do klientów z całej Polski i nie tylko. Staramy się na bieżąco aktualizować i poszerzać asortyment a także wprowadzać różnego rodzaju pakiety i promocje dzięki czemu grono zadowolonych klientów z każdym rokiem rośnie.
 
Gold Drop Sp. z o.o.
ul. Rzeczna 11d, 34-600 Limanowa
 
Gold Drop Sp. z o.o. w Limanowej  specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy środków czystości. Firma istnieje na rynku od 1991 roku, a jej misja brzmi ”Tworzymy produkty dla każdego domu, bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego”. Działania firmy określone są przez następujące zasady: by być organizacją godną zaufania, wiarygodną i rzetelną, charakteryzującą się zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością społeczną oraz szanującą środowisko naturalne. Począwszy od 1999r, firma znacznie rozbudowała infrastrukturę zakładu - mała firma przekształciła się w przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 200 osób – powstała nowa hala produkcyjna , magazyny, zaplecze socjalne i biurowe, zainwestowała w nowe technologie .Firma posiada sieć przedstawicielstw handlowych i hurtowni patronackich w całej Polsce, eksportuje do 27 krajów.
 
INSTAR Spółka Jawna Marek Czamara, Józef Hajdyła, Jan Pytel
 ul. Tarnowska 9, 34-600 Limanowa
 
INSTAR Sp.J. jest producentem ręcznych narzędzi budowlanych i malarskich takich jak: kielnie, szpachle, mieszadła, pace, uchwyty do wałków malarskich, wiadra budowlane i malarskie oraz inne. Poprzez sieć stałych partnerów i współpracowników narzędzia firmy INSTAR są doskonale znane i doceniane na rynku polskim, europejskim i światowym. 
 
MEBLOMET Spółdzielnia Pracy
ul. Marka 1, 34- 730 Mszana Dolna
 
MEBLOMET to działający od ponad 60 lat na rynku producent mebli ogrodowych, szkolnych oraz biurowych. W swoim asortymencie posiada również zestawy mebli piwnych, oraz produkty z branży rekreacyjnej takie jak siłownie zewnętrzne, place zabaw oraz wielofunkcyjne boiska sportowe, które dostarcza na główne rynki europejskie.
 
Organizacja i Obsługa Imprez SOUNDLIGHT Tymbark
Tymbark 282, 34-650 Tymbark
 
Firma Organizacja i Obsługa Imprez Soundlight Tymbark zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą imprez oraz ich prowadzeniem. Dysponują profesjonalnym zapleczem technicznym między innymi oświetleniem, nagłośnieniem, sceną wraz z zadaszeniem, konstrukcjami aluminiowymi. Imprezy przez nich  prowadzone są zawsze na najwyższym poziomie. W roku 2015 kompleksowo obsługiwali między innymi Dni Limanowej, Dni Tymbarku, Dni Gminy Limanowa, Święto Owocobrania w Szczyrzycu i wiele innych.
 
PPHU Uchacz Sp. J.
Podłopień 303, 34- 650 Tymbark
 
Firma rodzinna, która rozpoczęła swoją działalność w latach 60-tych od usług transportowych. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na terenie powiatu limanowskiego. Na przestrzeni lat firma poszerzyła swoją działalność o nowe branże: roboty ziemne, drogowe, stacje paliw, produkcję betonu, działalność developerska a także paliwową. 
 
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOLIMEX 
ul. Tarnowska 33, 34- 600 Limanowa
 
Przedsiębiorstwo działa od 26 lat. Wolimex ceniony jest przede wszystkim jako rzetelny i solidny partner w sektorze robót budowlanych – zwłaszcza sieci wodno – kanalizacyjnych, robót hydrotechnicznych związanych z regulacją rzek i potoków oraz budową oczyszczalni ścieków. Przez te ćwierć wieku aktywnej pracy firma zyskała  prestiż i zaufanie swoich Klientów. Uznanie to poparte jest certyfikatami oraz licznymi wyróżnieniami i nagrodami. Firma stawia na najwyższy poziom świadczonych usług i najwyższą jakość produktów, a referencje i zadowolenie dotychczasowych Klientów to najlepsza reklama firmy.
 
Salon Fryzjerski „KASIA”
ul. M. B. Bolesnej 15, 34-600 Limanowa
 
Przedsiębiorstwo działa w branży fryzjerskiej od 2003 r. Mający praktykę zespół fryzjerek  zagwarantuje najlepszy poziom obsługi z dopasowaniem uczesania do indywidualnych potrzeb klientów. Salon fryzjerski stosuje wysokiej klasy kosmetyki, jak również innowacyjne urządzenia, co jest gwarancją pełnego zadowolenia klientów.